Zmiana koloru

Zmiana

Zmiana koloru auta

Znudził ci się dotychczasowy kolor Twojego auta, a koszty lakierowania lub zakupu nowego auta są dla ciebie zbyt wysokie?


Oto propozycja dla ciebie ? całkowita zmiana koloru auta. Jest to dość nowy trend na rynku polskim, ale w szybkim tempie zdobywający coraz to szersze grono zwolenników. Polega na oklejeniu prawie wszystkich elementów samochodu specjalną folią, zmieniając tym samym jego kolor. Przy naklejaniu pomija się tylko elementy ,na których nie trzyma się folia czyli np. uszczelki, elementy plastikowe, listwy itp. Nasza firma korzysta głównie z produktów firmy ORACAL oraz 3M. Po aplikacji folii samochód ma zmieniony kolor, trudny do odróżnienia od prawdziwego lakieru. Folia jest zawijana do środka karoserii, tak aby krawędzie były jak najmniej niewidoczne. W ofercie posiadamy folie błyszczące, matowe, metalizowane, modny ostatnio carbon czy perła.


Dlaczego warto zastosować folię do zmiany koloru auta?
  • proces zmiany koloru jest całkowicie odwracalny, co oznacza, że w każdym momencie można wrócić do pierwotnego koloru auta,
  • po demontażu folii nie pozostają ślady kleju na lakierze,
  • folia zabezpiecza lakier przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, można tym samym zwiększyć wartość auta przy sprzedaży,
  • dzięki folii można uzyskać ciekawe efekty wizualne, niedostępne przy zwykłym lakierowaniu, np. poprzez użycie folii typu carbon albo chrom, mat lub perła,
  • pielęgnacja karoserii pokrytej folią nie różni się od pielęgnacji karoserii lakierowanej.


Poza całkowitą zmianą koloru istnieje możliwość oklejenia wybranych elementów samochodu, np. tylko maskę, lusterka czy dach.

Rodzaje folii
samoprzylepna folia wylewna PCV - ORACAL Premium z serii Extreme 3951 bezbarwna i biała, o grubości 55 ?m, powierzchnia połysk lub mat, wyposażona w szary (dla folii bezbarwnej - transparentny), pozycjonowalny klej solwentowy, permanentny, jest to folia do zadruku długookresowego, pełno kolorowego, przeznaczona do ekstremalnych zastosowań do grafik reklamowych, również w przypadku przetłoczeń. Charakteryzuje się jaskrawymi i intensywnymi kolorami. Folia przeznaczona do druku solwentowego.

MATERIAŁ KRYJĄCY: Jednostronnie powlekany polietylenem papier silikonowy, 148 g/m2 , grubość 0,168 mm.
folia samoprzylepna wylewna - ORACAL Premium Wrapping CaST 970 o grubości 100 ?m, dostępna jest w 39 kolorach, 3 w wersji matowe (czarny, biały, żółty), 28 w wersji błyszczącej i 8 metalicznych, stosuje się ją do całkowitej zmiany koloru. Folia wyposażona jest w klej solwentowy permanentny.

MATERIAŁ KRYJĄCY: Specjalny, jednostronnie powlekany silikonem papier, 137 g/m2.
folia samoprzylepna wylewna PCV - ORACAL 975 Premium Carbon Structure Cast, o grubości 130 ?m, występuje w 5 kolorach: biały, czarny, srebrny, antracyt, brąz oraz w wersji bezbarwnej. Folia wyposażona jest w klej solwentowy pozycjonowalny. Przeznaczona jest do oklejania elementów pojazdu. Folia zachowuje wysoką jakość nawet w trudnych warunkach zewnętrznych. Zalecana jest do oklejenia na pojazdach i środkach komunikacji miejskiej, a także nierównych powierzchni z przetłoczeniami i nitami. Nawet po długim czasie dobrze się usuwa. Folia typu carbon jest bardzo popularna w ostatnim czasie.

MATERIAŁ KRYJĄCY: Dwustronnie powlekany PE papier o gramaturze 148 g/m2.
folia samoprzylepna ,zabezpieczająca, laminująca PCV ? ORAGUARD 290, o grubości 50 ?m, z powierzchnią połysk oraz mat. Folia do reklamy długookresowej, wyposażona w klej solwentowy permanentny, wyjątkowo elastyczna. Zastosowany w folii filtr UV pozwala na przedłużenie żywotności kolorów o 4 lata. Folia przeźroczysta, z najwyższym stopniem zabezpieczenia przed promieniowaniem UV.

MATERIAŁ KRYJĄCY: Przezroczysta poliestrowa folia, jednostronnie silikonowana, 36 mikronów.
folia okienna ? ORAJET ? samoprzylepna folia perforowana przeznaczona do zewnętrznych grafik okiennych.
folia odblaskowa wylewna ? ORALITE ? występuje w 15 kolorach, stosowana do wykonywania długookresowych aplikacji reklamowych, do dekoracji na znakach, pojazdach. Jest odporna na uderzenia, korozję i działanie rozpuszczalników; doskonała do aplikacji na nierównych powierzchniach z przetłoczeniami. Odporna na zmienne warunki pogodowe.Żywiec Zdrój Winfor Vobis Vital Uromedex Sanistal Ruch S.A. Remor PP Finanse Pizza Hut PEC Stargard Nokia Markiz Laguna KP Kierowca.pl Groszek Framex Eko-Iwest Drewex Darkat Budchem BP Adler Shiffe ASD Animex Joanna Nik-Pol Hyundai Frambud JBB Madar Lewiatan extraDACH Orange Bosman Carlsberg Netto